Loading...
Kontakt 2018-06-14T07:34:03+00:00

Kontakt os gerne for en introduktion til, hvad vi kan tilbyde dig, eller en konkret diskussion af aktuelle ønsker, behov eller problemstillinger, du måtte stå overfor.

Du er også velkommen til at abonnere på vores nyhedsbrev eller følge os på dit foretrukne sociale medie. Nedenfor finder du direkte link til vores profil på Linkedin, Facebook, Instagram og Twitter

TELLING & NESAGER
Gammel Strandvej 16
DK- 2990 Nivaa
CVR 3735 2411

Tlf.: +45 7070 7780
Email: info@TellingNesager.com

Michael Telling, Mobil: +45 2279 8181,
E-mail: Michael@TellingNesager.com

Preben Nesager, Mobil: +45 2724 2724,
E-mail: Preben@TellingNesager.com

Mette Ravn Arnold, Mobil: +45 6116 4400,
E-mail: Arnold@TellingNesager.com

Klaus Revsbech, Mobil: +45 3063 4181,
E-mail: Klaus@TellingNesager.com

Eva Kirstine Brünnich, Mobil: +45 2077 8194,
E-mail: Eva@TellingNesager.com

John Ankjær, Mobil: +45 5115 5610,
E-mail: John@TellingNesager.com

Pia Bøgeskov, Mobil: +45 2518 6023,
E-mail: Pia@TellingNesager.com

TELLING & NESAGER HOSPITALITY map

KONTAKT OS